додаткові освітні послуги

/Files/images/12-column-grid-kopija.png

Гуртки проводяться для дітей безкоштовно вихователями під час освітнього процесу в ІІ половині дня

Мета гуртка:

Задовольняти потребу й цікавість дитини до певного виду діяльності, розвивати її природні задатки, загальні та спеціальні здібності, активізувати дитячу творчість, своєчасно виявляти обдарованість.

Профільне спрямування гуртків :

естетичного циклу (образотворчої діяльності, художньої праці, гри на музичних інструментах, івокальні, театральні);

національно-патріотичного циклу

Гурток будує свою роботу відповідно Положення про гурток в дошкільному закладі, Програми сприяння розвитку дитячої обдарованості ДНЗ, Програми роботи гуртка, розкладу та плану роботи ЗДО.

Програмове забезпечення гурткової роботи

парціальні програми, що були схвалені комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

адаптована авторська програма, складена його керівником на основі власного доробку та запозиченого досвіду інноваційної педагогічної діяльності. Така робоча програма має узгоджуватися з освітньою, за якою працює ЗДО. При цьому керівник гуртка не має права копіювати її, а навпаки, може у поставлених завданнях і змісті, перевищувати рівень стандарту в межах обізнаності дітей-гуртківців.

фахову експертизу авторської програми здійснюють завідувач ЗДО. У разі потреби до цієї справи залучаються й інші фахівці відповідного профілю, а вже після доопрацювання програма виноситься для обговорення та затвердження на засідання педагогічної ради перед початком навчального року.

У перспективний плані  зазначаються дати проведення, тематика й основна мета занять. Календарно - тематичний план містить розробки занять на з орієнтовного розрахунку — одне-два заняття щотижня. Зазначаються тема, програмові завдання, обладнання, матеріали, атрибути та (схематично) хід кожного заняття.

Робота гуртків припиняється під час літнього оздоровчого періоду.

З метою активізації роботи гуртків та забезпечення диференційованого підходу керівники можуть розробляти для вихованців індивідуальні завдання.

Протягом  2021-2022 року в дошкільному навчальному закладі працювала мережа гуртків.

Перелік гуртків

Мета роботи

група

керівник

Гурток

нетрадиційного малювання

Розвиток творчих здібностей засобами оригінальної техніки малювання.

Старша г, середня

5.

Наша Земля – наш дім

Гурток валеологічно екологічного напрямку

7.

Гурток нетрадиційних методик декоративно-прикладного мистецтва

Гребенщикова Є.П.

Протягом  2020-2021 року в дошкільному навчальному закладі працювала мережа гуртків.

ГУРТКОВА РОБОТА З РОЗВИТКУ ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ ДНЗ №3

Перелік гуртків Мета роботи

група

керівник

Гурток

нетрадиційного малювання

Розвиток творчих здібностей засобами оригінальної техніки малювання.

Старша г, середня

5.

Ми – діти твої, Україна

Гурток національно-патріотичного напрямку

7.

Гурток нетрадиційних методик декоративно-прикладного мистецтва

Трусь О.В.

Протягом  2019-2020 року в дошкільному навчальному закладі працювала мережа гуртків.

Назва гуртка

Кількість дітей